✨ Skorzystaj z darmowej dostawy już teraz! Obowiązuje przy zamówieniach od 229 zł ✨ 

Polityka zwrotu kosztów


Produkty niepersonalizowane


1. W przypadku produktów niepersonalizowanych, posiadamy 14-dniową politykę zwrotów.

2. Zwracany produkt musi być w stanie, w którym go otrzymano oraz w oryginalnym opakowaniu, bez śladów użytkowania.

3. W celu rozpoczęcia zwrotu, skontaktuj się z nami pod adresem: hello@wallgangstudio.com.

4. Jeżeli Twój zwrot zostanie zaakceptowany, wyślemy Ci instrukcję jak należy wysłać paczkę. Wysłane zwroty bez uprzedniego kontaktu i informacji o odstąpieniu od zakupu, nie będą przyjmowane.

5. Jeżeli masz pytania i chcesz się z nami skontaktować w sprawie zwrotu, napisz do nas na adres: hello@wallgangstudio.com.

WAŻNE! Zwroty należy przesyłać na adres: Wall GANG Studio, ul. SIkorskiego 6a lok. 11, 15-683 Białystok, Polska. Kupujący pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu towaru: koszty opakowania, zabezpieczenia oraz nadania. Przesyłki na koszt odbiorcy nie będą odbierane.


1. Uszkodzenia


Po otrzymaniu przesyłki sprawdź swoje zamówienie. Jeśli przedmiot jest wadliwy/uszkodzony lub jeżeli otrzymasz niewłaściwy produkt, to natychmiast skontaktuj się z nami, byśmy mogli ocenić problem i go naprawić.


2. Wymiana


Najszybszym sposobem na wymianę produktu jest zwrócenie zamówienia, a po zaakceptowaniu zwrotu dokonanie oddzielnego zakupu nowego przedmiotu.

 

3. 14-dniowe odstąpienie od umowy w Unii Europejskiej


1. Na terenie Unii Europejskiej, masz prawo anulować lub zwrócić zamówienie w ciągu 14 dni, od jego otrzymania, bez podania przyczyny i uzasadnienia.

2. Produkt musi być w identycznym stanie, w którym go otrzymałeś oraz w oryginalnym opakowaniu, wraz z dowodem zakupu.

3. Pamiętaj, aby powiadomić nas o chęci zwrotu zamówienia na adres: hello@wallgangstudio.com.


4. Zwrot środków


1. Gdy otrzymamy i sprawdzimy Twój zwrot, powiadomimy Cię o tym i poinformujemy czy zwrot został zatwierdzony.

2. Po zatwierdzonym zwrocie, w ciągu 10 dni roboczych otrzymasz zwrot środków przy użyciu oryginalnej metody płatności.

3. Jeśli minęło więcej niż 15 dni roboczych od zatwierdzenia zwrotu i nie otrzymałeś płatności – skontaktuj się z nami pod adresem hello@wallgangstudio.com.


Przedmioty personalizowane – czyli przedmioty bezzwrotne


Jesteśmy dumni z naszej pracy! Produkty personalizowane są projektowane na zamówienie, wycinane i malowane ręcznie.

Ze względu na ręczny charakter naszych produktów nie możemy zagwarantować, że będą one wyglądać identycznie jak próbne lub poprzednie wersje produktu – w rzeczywistości to właśnie sprawia, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy!

Produkty niestandardowe – produkty na specjalne zamówienie lub przedmioty personalizowane, nie mogą zostać zwrócone. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące konkretnego przedmiotu, koniecznie skontaktuj się z nami.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, zapraszamy do kontaktu pod adresem hello@wallgangstudio.com, a my z przyjemnością pomożemy Ci w rozwiązaniu Twojego problemu!

 

Zamówienia niestandardowe/personalizowane – zasady anulowania


1. Masz prawo do anulowania zamówienia w ciągu 3 dni roboczych bez podania przyczyny. Aby skorzystać z tego prawa, musisz jak najszybciej poinformować nas o anulowaniu, wysyłając wiadomość e-mail na adres: hello@wallgangstudio.com.

2. Po potwierdzeniu anulowania zamówienia zwrócimy Ci 100% kosztów w ciągu 10 dni roboczych.

WAŻNE! Należy pamiętać, że po 3 dniach roboczych nie można już anulować zamówienia, ponieważ prace nad produktem są już w toku!
Zapis do newslettera